+420 608 822 828
info@stoneelements.cz

Materiály

Veškeré materiály, které používáme jsou ověřené jak po stránce kvality, tak po stránce vlastností. Velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem toho pravého materiálu na Vaší kuchyňskou desku. Níže naleznete informace ohledně vlastností.

Technistone

Materiál Technistone® kombinuje vybrané kvalitní přírodní suroviny s nejmodernějšími technologiemi míchání a lisování. Vzniká tak produkt, který v sobě spojuje kreativitu přírody a odolnostmoderních materiálů.

Zákazníci velmi oceňují charakteristické vlastnosti kamene Technistone®, mezi které patří nenasákavost, neporéznost nebo odolnost kamene proti poškrábání a přírodním kyselinám, stejně tak jako široká škála barev a povrchových úprav, variabilita tlouštěk a rozměrů. Využití najde tvrzený kámen v interiéru i exteriéru, v projektech soukromých, veřejných i průmyslových budov, nejčastěji ve formě kuchyňské a koupelnové desky, dlažby, schodiště, obkladů apod. Na výběr máte z mnoha kolekcí. Materiál se nabízí v síle desek 12mm, 20mm a 30mm.

Noble kolekce pozvedne design interiéru především díky luxusním odstínům barev. Lesk do interiéru zase dodá tvrzený kámen z kolekce Starlight.   Kombinací atraktivních přírodních granitů a křemičitých písků vzniká zase neobyčejná a přitom praktická Rustic kolekce.

Přírodní Kámen

Přírodní kámen ať je to žula nebo mramor, je vždy výjimečný svojí jedinečností a individualitou. Mezi těmito materiály nenaleznete nikdy 2 stejné desky, které by si odpovídali natolik, aby si kdokoliv pomyslel, že je to modifikované lidským faktorem. Dá se velmi dobře použít do jakéhokoliv interiéru, nevyjímaje i komerční prostory, ať je to na dlažbu, luxusní schodiště, kuchyně, obložení recepce, zdí, fasády, koupelny a v podstatě cokoliv, co si jen dokážete vymyslet. Svojí jedinečností vždy bude No1. v kamenných deskách. u tohoto materiálu vždy doporučujeme osobní schůzku, při které si zvolíte desky, ze kterých se bude daná zakázka vyrábět.

Ostatní Materiály

Pokud máte zájem o materiály, které nejsou výše uvedené, neváhejte nás kontaktovat ohledně možnosti opracování Vámi zvoleného materiálu a pokud to bude v našich možnostech, určitě se budeme snažit Vám vyjít vstříc.