+420 608 822 828
info@stoneelements.cz

Materiál

 

MOSA

Podlahové dlaždice

Designy Mosa’s floor dlaždice splňují a často překračují i ​​ty nejpřísnější požadavky na kvalitu a funkčnost, přesto je design jedinečný. Vynikající estetika kombinovaná s praktickými technikami se promítá do rafinovaných a kompletních architektonických řešení. Pozorné detaily, jako jsou integrované osvětlení a vodicí dlaždice pro zrakově postižené, jsou často součástí sbírek podlahových dlaždic. Mosa nabízí širokou škálu koordinujících barev, rozměrů, protiskluzových dlaždic, obruby a příslušenství.

Obklady stěn

Oceněný Mosa Design Team jsou opravdovými inovátory, pokud jde o vývoj pokročilých sbírek obkladů, barev a systémů stěn, a to částečně díky flexibilním a moderním výrobním kapacitám společnosti Mosa. Všechny obkladové desky Mosa jsou dvakrát zpevněné nebo dvakrát lisované s lesklým nebo jemně matným povrchem. Jsou modulární a nabízejí snadnou instalaci díky přesné konzistenci velikos

Přírodní Kámen

Přírodní kámen ať je to žula nebo mramor, je vždy výjimečný svojí jedinečností a individualitou. Mezi těmito materiály nenaleznete nikdy 2 stejné desky, které by si odpovídali natolik, aby si kdokoliv pomyslel, že je to modifikované lidským faktorem. Dá se velmi dobře použít do jakéhokoliv interiéru, nevyjímaje i komerční prostory, ať je to na dlažbu, luxusní schodiště, kuchyně, obložení recepce, zdí, fasády, koupelny a v podstatě cokoliv, co si jen dokážete vymyslet. Svojí jedinečností vždy bude No1. v kamenných deskách. u tohoto materiálu vždy doporučujeme osobní schůzku, při které si zvolíte desky, ze kterých se bude daná zakázka vyrábět.